Буковинські вчені на ІІ Прикарпатському форумі хірургів

24 жовтня у м. Яремче Івано-Франківської області  відбувся ІІ Прикарпатський форум хірургів, який зібрав понад 200 делегатів з усієї України.

З цікавими здобутками лікування хворих на гострий панкреатит, кишкову непрохідність, ускладнені форми гострого холециститу та різну судинну патологію поділились вчені з Донецького, Дніпропетровського, Харківського, Івано-Франківського медичних університетів, Національного інституту хірургії та трансплантології ім. О.О. Шалімова. Делегацію буковинських вчених очолював завідувач кафедри хірургії, проф. І.Ю.Полянський, який був головуючим на пленарному засіданні «Гострий перитоніт». Із змістовними доповідями, які викликали жваву дискусію, виступили доцент В.В. Максим’юк, доц. В.В. Андрієць  та асистент В.І. Москалюк.  У рамках хірургічного форуму був проведений майстер – клас «Імунологія в хірургії».
Форум засвідчив, що навіть у найважчі часи хірурги України проявляють солідарність, згуртованість та оптимізм.

В БДМУ працюють курси надання першої долікарської допомоги

В Буковинському державному медичному університеті на кафедрі догляду за хворими та вищої медсестринської освіти з 17 березня 2014 року працюють безкоштовні курси  з надання першої долікарської допомоги.

В БДМУ проведено майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології

3 квітня в рамках Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених “Сучасні аспекти медицини і фармації” на базі Медичного центру лікування безпліддя був проведений майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Губернатор оголосив про створення Університетської клініки

У Буковинському державному медичному університеті 25 вересня відбулося засідання Вченої ради. Перше питання порядку денного було присвячене ролі Університетської клініки на базі Лікарні швидкої медичної допомоги у забезпеченні висококваліфікованої медичної допомоги жителям Чернівецької області.