Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти, 17 лютого, студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету провели акцію із заохоченням городян до простих добрих справ:

поцілувати маму, відвідати хворого, подарувати книгу, купити квіти тому, кого любите, погодувати голубів, зателефонувати бабусі, поцікавитися справами друзів тощо. Також студенти-медики підготували кольорові плакати з приємними словами та роздавали жителям міста інформацію про БДМУ.

Така акція стала вже традиційною для медичного факультету № 1, адже День спонтанного прояву доброти - це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що добро здатне зцілити від душевних мук та недуг кожного, хто його виявляє.

Робіть гарні справи, і добро обов’язково повернеться Вам сторицею!

День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day) – одна з нещодавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій, його відзначають по всьому світу 17 лютого.

Суть свята полягає у безкорисливому та безмежному прояві доброти до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки.

Міжнародний день захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією дарувати дітям радість. Адже, день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Співробітники БДМУ розповіли школярам про шкідливість тютюнопаління

17 березня музей макропрепаратів кафедри патоморфології БДМУ відвідали учні 9-го класу Чернівецького багатопрофільного ліцею для обдарованих дітей (керівник групи – Семанюк М.К.)