Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели акцію до Дня прояву доброти

У День спонтанного прояву доброти, 17 лютого, студенти медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету провели акцію із заохоченням городян до простих добрих справ:

поцілувати маму, відвідати хворого, подарувати книгу, купити квіти тому, кого любите, погодувати голубів, зателефонувати бабусі, поцікавитися справами друзів тощо. Також студенти-медики підготували кольорові плакати з приємними словами та роздавали жителям міста інформацію про БДМУ.

Така акція стала вже традиційною для медичного факультету № 1, адже День спонтанного прояву доброти - це привід згадати про справжні цінності нашого життя і про те, що добро здатне зцілити від душевних мук та недуг кожного, хто його виявляє.

Робіть гарні справи, і добро обов’язково повернеться Вам сторицею!

День спонтанного прояву доброти (Random Acts of Kindness Day) – одна з нещодавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій, його відзначають по всьому світу 17 лютого.

Суть свята полягає у безкорисливому та безмежному прояві доброти до всіх оточуючих. Справжня доброта, на думку організаторів цього свята, не повинна чекати похвали або подяки.