Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти привітали ветеранів війни

З нагоди Дня Перемоги 5 травня 2016 року студенти-медики, учасники мистецьких студій Палацу «Академічний» дали концерт для Ветеранів Великої Вітчизняної війни Шевченківського району міста Чернівці. Ведучим концерту був студент медичного факультету №2 Антон Іваніцький. Привітав ветеранів міський голова Олексій Каспрук. Свої музичні номери подарували студенти Богдан Петрюк і Марина Коротчук (пісня «Журавлі», «День Победы»), Ольга Сливка (пісня «Катюша»), Ірина Лутчак (пісня «Кам’яна гора»), інструментальні номери виконали Роман Рак і Назарій Малиш.