Кураторська година у резиденції митрополитів

22 квітня відзначається Міжнародний День Землі.

З цієї нагоди студенти 14 групи І курсу та 1 групи ІІ разом з кураторами, викладачами кафедри іноземних мов Семенко І.В. та Запоточною Л.І. долучилися до культурної спадщини Буковини, відвідавши колишню резиденції митрополитів Буковини і Далмації, де зараз розташований Чернівецький національний університет, який є визначною пам’яткою архітектури, збудованою в 1864–1882 роках. Студенти були вражені архітектурним ансамблем, який привабив їх своїм незвичним виглядом. Було надзвичайно цікаво розглядати практично всі архітектурні елементи — високі цегляні стіни, оздоблені різьбленим каменем; стрункі вежі, торці будівель і ризаліти, завершені високими зубцями; круті схили дахів, викладених узором поливаної черепиці білого, голубого, зеленого і коричневого кольорів; вишукані ажурні ковані решітки тощо. Комплекс чітко спланований і лаконічний, у своїй сукупності нагадує середньовічний замок. 28 червня 2011 року на 35-й сесії комітету ЮНЕСКО архітектурний ансамбль резиденції включили до списку Світової спадщини. За підсумками загальнонаціональної акції «Сім чудес України: замки, фортеці, палаци», що проводилась протягом 2010–2011 років, митрополича резиденція потрапила до топ-7.

Відбулася акція «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

Студенти та викладачі Буковинського державного медичного університету під гаслом «Студенти БДМУ за чисте довкілля»

25 квітня під час Всеукраїнського суботника «Зроби Україну чистою» прибрали берег р. Прут, загальною протяжністю близько2 300 м. Сміття було зібрано на 3 вантажівки.

Відбулися урочистості з нагоди 201-ї річниці з дня народження Кобзаря

Представники ректорату і профкому, викладачі та студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь в урочистому покладанні квітів з нагоди 201-ї річниці від дня народження Тараса Шевченка, що відбулося 9 березня на Центральній площі Чернівців.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Зробимо Україну чистою

Одним із найкрасивіших храмів міста Чернівці є костел Найсвятішого Серця Ісуса, збудований найвідомішим зодчим Буковини Йозефом Ляйцнером. Він є однією з домінант унікального архітектурного ландшафту міста, але зазнав величезної руйнації. Сьогодні значно більше можна розповідати про його трагічні сторінки, ніж про архітектурний шарм.