Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

На кафедрі психології провели круглий стіл з нагоди Дня психолога

З нагоди Всеукраїнського дня психолога 22 квітня на кафедрі психології та соціології за участю студентів та викладачів відбувся круглий стіл «Медична психологія: суспільна роль та перспективи розвитку».

Під час заходу обговорювались актуальні питання розвитку медичної психології як галузі, проблеми, пов’язані з включенням медичних психологів у життя суспільства загалом і роботу лікувальних та лікувально-профілактичних закладів України зокрема, вимоги, що висуваються до фахівців у зв’язку з ситуацією в країні.

З короткою доповіддю про особливості професійного розвитку медичного психолога виступила проректор з науково-педагогічної роботи та виховання Зорій Н.І. Керівник Медико-психологічного центру доцент Поліщук О.Ю. здійснив огляд перспектив для молодих фахівців, зосередивши основну увагу на різноманітних формах післядипломної освіти та отримання власного клієнтського досвіду. Окремо йшлося про актуальні проблеми, пов’язані з проведенням АТО і збільшенням кількості осіб, що зазнали психологічної травматизації, та функції медичного психолога у наданні допомоги учасникам бойових дій, членам їхніх родин тощо.

Психолог-консультант Медико-психологічного центру, викладач кафедри психології та соціології Пендерецька О.М. підняла питання участі студентів у волонтерському русі, акцентувавши на тому, що волонтерство є хорошою нагодою отримати практичний досвід та повчитись у досвідчених фахівців. Викладач кафедри психології та соціології Осипенко В.А. представила діяльність плей-бек театру «Луна» і запросила студентів долучатись до його роботи. На завершення в.о. завідувача кафедри професор Борисюк А.С. привітала студентів та колег з професійним святом, побажавши натхнення й витримки у нелегкій, але вкрай важливій праці.

Керівник Медико-психологічного центру доцент Поліщук О.Ю. виступив на пленарному засіданні навчально-методичної конференції «Актуальні питання вищої медичної та фармацевтичної освіти: досвід, проблеми, інновації та сучасні технології» з доповіддю на тему «Практика плейбек-театру у формуванні особистості студента-медика», з наочною презентацією навчальної та практичної діяльності психологів-консультантів Медико-психологічного центру БДМУ.

Відбувся симпозіум, присвячений студентському самоврядуванню

У рамках ІІ Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених «Новітні тенденції в медицині та фармації, BIMCO 2015» відбувся ІІІ Симпозіум «Студентське самоврядування як основа демократичної трансформації суспільства».

Всесвітній день психолога

Всесвітній день психолога 23 квітня відзначили студенти спеціальності “Медична психологія” БДМУ. З вітальним словом до студентів та співробітників звернулась проректор з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, завідувач кафедри психології та соціології доцент Ніна Зорій.

Круглий стіл до Дня невролога

До дня невролога, який щорічно медичною світовою спільнотою відзначається 1 грудня, кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М.

На кафедрі психології провели круглий стіл до Дня науки

До Дня науки на кафедрі психології та соціології 23 квітня викладач Оксана Пендерецька разом зі студентами 5-го курсу спеціальності "Медична психологія" проведли круглий стіл "Сучасні теорії та новітні досягнення сімейної психології та психотерапії".