Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

БДМУ посів ІІ місце серед медичних вишів за міжнародним рейтингом Webometrics

У лютому 2017 року оприлюднено міжнародний рейтинг університетів – «Webometrics Ranking of World's Universities» які визначають місця ВНЗ світу за показником їх Інтернет-присутності.

За даними рейтингу Webometrics Вищий державний навчальний заклад «Буковинський державний медичний університет» посів 2-ге місце серед вищих медичних навчальних закладів України та 34-те місце серед усіх ВНЗ України, які увійшли до бази рейтингу у 2017 році (всього до рейтингу включено 341 ВНЗ України та понад 24 тисячі вишів усього світу). До слова, порівняно із результатами попереднього рейтингу університет піднявся більше ніж на 30 пунктів.

Розробниками рейтингу (компанія Cybermetrics Lab, Іспанія) враховується кількість проіндексованих пошуковими системами сторінок сайту вищого навчального закладу, зовнішні посилання на нього, цитованість ресурсу, а також кількість завантажених на сайт файлів, іншими словами, змістовна та інформаційна активність сайту навчального закладу. Розробники відзначають, що при складанні рейтингу показники відвідуваності та дизайн сайтів не враховуються.

Нагадаємо, що згідно рейтингу університетів за кількістю цитувань в Google Scholar, розробником якої є також компанія Cybermetrics Lab, наш університет також увійшов до трійки найкращих медичних університетів України.

Галерея зображень:
БДМУ посів ІІ місце серед медичних вишів за міжнародним рейтингом Webometrics

БДМУ посів 3 місце у міжнародному рейтингу

Міністерство охорони здоров'я України оприлюднило рейтинг університетів за популярністю в Інтернеті «WORLD UNIVERSITIES WEB RANKING 2015», який проводить міжнародний освітній портал Four International Colleges & Universities (4icu.org).

БДМУ посів 4-те місце серед медичних університетів

ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» увійшов до п’ятірки найкращих вищих медичних навчальних закладів України за результатами «Консолідованого рейтингу ВНЗ України 2015 року».