Відбувся державний розподіл випускників БДМУ

Відбувся державний розподіл випускників БДМУ

У Буковинському державному медичному університеті25 грудня відбувся державний розподіл за місцями працевлаштування випускників 2016 року.

Державну комісію з працевлаштування випускників очолив ректор БДМУ Тарас Бойчук. Участь у заході також взяли начальник Управління роботи з персоналом та внутрішньої безпеки МОЗ України Світлана Григоровська, заступник начальника Управління роботи з персоналом та внутрішньої безпеки МОЗ України Галина Гасюк. Також були присутні директор Департаменту охорони здоров'я Чернівецької ОДА Оксана Андрієць, директор Департаменту охорони здоров’я Хмельницької ОДА Яків Цуглевич, заступник начальника Управління охорони здоров’я Волинської ОДА Іван Грицюк, завідувач сектору кадрової роботи управління охорони здоров’я Житомирської ОДА Людмила Білошицька, начальник відділу з питань кадрової роботи при управлінні охорони здоров'я Чернівецької міської ради Ярослав Марунчик, проректори, декани факультетів, представники ректорату і профспілки БДМУ.

177 випускників, які навчаються за кошти державного бюджету за напрямками лікувальна справа, педіатрія, стоматологія та медична психологія, отримали направлення на працевлаштування (147 випускників спеціальності «Лікувальна справа», 26 – «Педіатрія», 3 – «Стоматологія» та 1 – «Медична психологія»).

Розподіл здійснюється за інтегрованим рейтинговим показником, який враховує всі види діяльності студента впродовж років навчання в університеті: академічна успішність, громадська активність та наукова діяльність, а також сімейний стан і пільги.

Випускники Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» отримали місця працевлаштування у 19 областях України.

Після засідання комісії відбулася установча нарада з представниками регіональних управлінь охорони здоров’я.