Студенти БДМУ провели акцію «За чисте довкілля»

Під час Акції
Кафедра біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії БДМУ до Дня довкілля вже традиційно організовує та проводить різноманітні екологічні акції.

Цьогоріч побачивши гори сміття у парку імені Шіллера студенти-медики вирішили не чекати офіційного Дня довкілля, а вже 12 квітня взялися рятувати парк.

Студенти 4 та 5 груп ІІ курсу медичного факультету №1, спеціальності «Медицина», разом із кураторами (ас. Бевзо В.В., доц. Яремій І.М.) провели екологічну акцію прибирання території парку імені Шіллера у Чернівцях.

Парк імені Шіллера було засновано ще у 1890 році. Знаходиться він у центральній частині Чернівців і займає площу 10 га. Зелені насадження (близько 30 видів і форм дерев та кущів), складаються переважно з клена, ясеня, бука, граба, білої акації, кінського каштану.

Парк імені Шіллера міг би стати справжньою окрасою Чернівців, його чудовою «зеленою перлиною», адже навесні він просто потопає в зелені. Проте, поміж смарагдової трави і тендітних фіалок у парку дуже багато сміття. На превеликий жаль, багато відвідувачів парку залишають його тут після відпочинку.

Студенти і викладачі мають надію, що всі відпочивальники будуть залишати зелену зону відпочинку в центрі нашого міста чистою і прибраною від сміття, адже чисте довкілля – запорука здоров’я!
П'ятниця, 20 квітня 2018

І Міжнародні відкриті спортивні ігри БДМУ

Понеділок, 12 лютого 2018

ІV Обласні спортивні ігри із дзюдо серед вищих навчальних закладів

Збірна команда Буковинського державного медичного університету з дзюдо успішно виступила на змаганнях ІV Обласних спортивних ігор серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації, які проходила 19 березня 2014 року.

ІV Обласні спортивні ігри чоловічих команд з баскетболу

5 березня у спортивному комплексі транспортного коледжу пройшли ігри ІV Обласних спортивних ігор чоловічих команд з баскетболу серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації.

Ігор Шкробанець про буковинських дітей хворих на ДЦП

Ігор Шкробанець

Як відзначив начальник Головного управління охорони здоров’я облдержадміністрації Ігор Шкробанець, нині в області 476 дітей віком до 17 років із важкою недугою - дитячим церебральним паралічем.