Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Клініку кафедри травматології та ортопедії БДМУ відвідали київські науковці

28 жовтня відбулося позачергове засідання Чернівецької обласної асоціації ортопедів-травматологів, яку очолює завідувач кафедри травматології та ортопедії ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» професор Володимир Васюк.

Лікарню швидкої медичної допомоги відвідали провідні науковці Київського інституту травматології та ортопедії АМН України: завідувач відділу діагностики, д.мед.н., Оксана Гайко, провідний науковий співробітник «Клініки патології суглобів у дітей та підлітків», д. мед. н., Віктор Філіпчук, старший науковий співробітник «Клініки мікрохірургії та реконструктивної хірургії верхніх кінцівок», к. мед. н. Василь Гайович.

Робота товариства почалася з обходу у відділені дорослої травми, яке очолює обласний позаштатний ортопед-травматолог Яким’юк Д.І., після чого науковці з Києва зробили доповіді з актуальних питань травматології: Гайович В.В. «Нові сучасні підходи до хірургічного лікування периферичних нервів нижніх кінцівок», Гайко О.Г. «Інструментальна діагностика та обґрунтування тактики лікування ушкоджень периферичних нервів при травмах кінцівок», Філіпчук В.В. «Сучасні підходи до реконструктивної хірургії кульшового суглоба у підлітків та молодих дорослих», Гайович В.В. «Хірургічне лікування переломів голівки променевої кістки».

Дане засідання розширить наукову співпрацю та покращить надання травматологічної допомоги пацієнтам Буковини.

Галерея зображень:
Клініку кафедри травматології та ортопедії БДМУ відвідали київські науковці

В БДМУ завершив роботу Міжнародний конгрес

4 квітня у Буковинському державному медичному університеті відбулося урочисте закриття та підведення підсумків

Відбулася звітна прес-конференція фонду "Серце до серця"

Відбулася конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України

30 жовтня 2015р. на базі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб БДМУ відбулася чергова конференція обласного осередку Асоціації педіатрів України, в якій взяли участь науковці педіатричних кафедр ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» та лікарі практичної ланки охорони здоров’я області.