Профілактика – майбутнє медицини

Значна поширеність карієсу та інтенсивність ураження ним дитячого населення зумовлюють актуальність профілактики цієї хвороби.

20 жовтня 2015р.  асистенти кафедри хірургічної та дитячої стоматології, яку очолює доцент Н.Б. Кузняк, разом з лікарями-інтернами стоматологами традиційно провели профілактичний огляд вихованців школи-інтернату “Багатопрофільний ліцей для обдарованих дітей”. Під час огляду дітям розповідали про негативний вплив шкідливих звичок на стан зубів, навчали правилам догляду за зубами та порожниною рота.

Стоматологічна допомога дітям має стати якісною, набути профілактичного напрямку. Саме в цьому полягають резерви можливого зниження захворюваності зубів і тканин пародонта у дітей.

Стоматологи БДМУ відзначили професійне свято благодійною акцією

В рамках святкування 70-річчя БДМУ і до Дня стоматолога колектив кафедри хірургічної та дитячої стоматології, студенти 5 курсу стоматологічного факультету, та лікарі-інтерни ІІ-го року навчання БДМУ провели благодійно-просвітницьку акцію приурочену цим святам.

Стоматологи БДМУ взяли участь у науковій конференції

25 вересня викладачі кафедри хірургічної та дитячої стоматології ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет»