Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

23 березня 2017 року було проведено щорічну Всеукраїнську науково-практичну конференцію за міжнародною участю «Кадрова політика у сфері охорони здоров’я в умовах загроз національній безпеці України».

Конференція проводилась при Національній Академії Державного Управління при Президентові України.

Від Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» участь у заході взяла завідувач кафедри соціальної медицини та ООЗ доц. Грицюк Мар’яна.

На конференції обговорювали актуальні питання розроблення практичних рекомендацій з удосконалення підготовки, перепідготовки та підвищення кваліфікації керівних кадрів для системи охорони здоров’я в сучасних умовах загроз національній безпеці України, а також актуальні питання європейського досвіду з розвитку підготовки керівних кадрів у сфері ОЗ та підвищення професіоналізму і компетенції державних службовців.

«Ми щит і меч твій, Україно!»

16 березня 2017 року співробітники кафедри суспільних наук та українознавства – старший викладач Потапова Л.Б. та викладач Андрієць В.І. – провели виховний захід до Дня українського добровольця.

БДМУ відвідала В.о. міністра охорони здоров’я України

24 березня 2017 року  Чернівецьку область відвідала  В. О. міністра охорони здоров'я України Уляна Супрун.