Голова Студради взяв участь у засіданні Ради студентського самоврядування при МОЗ України

Голова Студради взяв участь у засіданні Ради студентського самоврядування при МО

Голова Студентської Ради Романчук Віктор відвідав засідання Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України.

9 жовтня 2015р. на базі Національної медичної академії післядипломної освіти П. Л. Шупика (м. Київ) відбулося засідання Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України.

На засіданні були присутні 14 представників з усіх вищих медичних навчальних закладів України. Буковинський державний медичний університет представляв Голова Студентської Ради Романчук Віктор (5 курс, МФ №1). З вітальним словом виступили ректор Національної медичної академії післядипломної освіти П. Л. Шупика професор Вороненко Ю.В. та академік НАМН України професор Толстанов О. К.

На засіданні обговорювалися питання структури та тривалості навчання лікарів в університетах світу, укладання угоди про співробітництво з Українською асоціацією студентського самоврядування, затвердження плану роботи Ради представників студентського самоврядування при МОЗ України на наступний рік, та основним питанням було обговорення результатів опитування студентів медичних ВДНЗ України з якості освіти.

Дане опитування дало змогу побачити проблемні сторони в системі якості освіти, проаналізувати їх та запропонувати рішення даних проблем для покращення якості освіти у вишах України в подальшому.