Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Ключові підходи в сучасній стоматології

17-18 лютого 2017 року в Навчально-лікувальному центрі «Університетська клініка» ВДНЗ України «БДМУ» співробітниками центру під керівництвом головного лікаря Олега Максиміва, було проведено науково-практичну конференцію «Ключові підходи в сучасній стоматології».

На конференцію були запрошені представники Школи SDE: Андрій Сапелюк, Ярослав Соломійчук, Вадим Загородній та Віктор Каленчук. Також з майстер-класом роботи на мікроскопі виступив Віталій Рожко. Також з доповідями актуальних проблем сучасної медицини виступили: Світлана Чепишко, Яна Алай, Марічка Боднар та Андрій Блага. На конференції був присутній декан стоматологічного факультету Білоокий В’ячеслав.

«Учасники конференції під керівництвом лекторів спробували себе в роботі на мікроскопі та створенні стоматологічного фото-протоколу, відпрацьовували навички одне не одному та фантомах. Прекрасна атмосфера, задоволення та дискусій панувала аж до завершення. Після спілкування з гуру сучасної стоматології розумієш, що наші можливості необмежені, тільки над ними потрібно постійно працювати. На їх прикладі видно наскільки згуртована, колективна робота виправдовує себе і приносить неймовірні результати. Безмежно вдячні всім, хто долучився до організації та підтримав нас у створенні такої конференції. Колектив центру постійно співпрацює з представниками стоматології на місцевому та всеукраїнському рівнях,  відкритий для всебічної співпраці не тільки в галузі стоматології, а й актуальних проблем медицини сьогодення, що ми спробували вкотре довести проведенням науково-практичної конференції» – розповідає головний лікар центру – Олег Максимів.

Галерея зображень:
Ключові підходи в сучасній стоматології