Співробітники БДМУ придбали зимовий одяг для військових

Викладачі і студенти Буковинського державного медичного університету постійно підтримують своїх колег та земляків у зоні проведення антитерористичної операції, організовуючи благодійні акції зі збору коштів, медикаментів і речей першої необхідності.

Співробітники планово-економічного відділу (заступник ректора з економічних питань Тетяна Іващук), бухгалтерії (головний бухгалтер Алла Остафійчук), відділу кадрів (начальник Ліна Постнікова) та канцелярії (завідувач Орися Черевчук) за підтримки ректора Тараса Бойчука зібрали кошти для сина колеги, який виконує обов’язки військової служби у зоні АТО. Відтак на ці кошти придбано нове військове обмундирування стандартів НАТО для Михайла Гулака та його бригади, яка складається з 7 чоловік. Також працівники БДМУ закупили для військових зимове взуття і продукти харчування.

Як зазначив Михайло Гулак, його бригада вперше за час служби отримала волонтерську допомогу. Колектив БДМУ щиро вдячний військовим за приклад патріотизму, мужності й героїзму та зичить їм якнайшвидшого повернення до мирного життя!

Студенти БДМУ допомагали збирати Великодній кошик для солдатів

Студенти БДМУ привітали дітей переселенців зі Сходу

17 грудня за ініціативи студентів 2 групи (куратор - ас. Мандрик О.Є.); 3 групи (куратор – ас. Дудка Т.В.) та 4 групи 5 курсу медичного факультету №1 БДМУ,