Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

У БДМУ провели змагання з тенісу до Дня інвалідів

30 листопада у Спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання з настільного тенісу з нагоди Міжнародного дня інвалідів,

організовані спортивним клубом БДМУ спільно з обласною організацією ФСТ «Спартак». Учасниками змагань були інваліди праці. Всього змагалося 32 спортсмени віком від 18 до 70 років. Своєю грою учасники турніру демонстрували, що займатися спортом і вести здоровий спосіб життя не завадять ані вік, ані фізичні вади. До організації та проведення змагань долучилися не лише викладачі, а й студенти-спортсмени, які допомагали у суддівстві змагань.

13 листопада – Всесвітній день сліпих

13 листопада 1745 року у Франції народився Валентин Гаюї – відомий педагог, який заснував в Парижі та Петербурзі декілька шкіл та підприємств для сліпих. На честь відомого науковця, в день його народження, у всьому світі відзначається День сліпих.

Кафедра педіатрії провела просвітницький захід

До Всесвітнього дня дитини на базі Обласної дитячої клінічної лікарні за участі кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб під керівництвом завідувача кафедри професора Олени Костянтинівни Колоскової проведений просвітницький захід "Як зберегти та покращити лактацію?"

Урок здоров’я в початкових класах

З 15 по 19 грудня для учнів початкових класів спеціалізованої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №22 міста Чернівці, студентами 3-го курсу стоматологічного факультету БДМУ

Урок здоров’я у переддень Святого Миколая

Традиційно напередодні Дня святого Миколая співробітники кафедри хірургічної та дитячої стоматології Буковинського державного медичного університету разом зі студентами проводять уроки здоров’я в дошкільних закладах та молодших класах шкіл міста. Мета таких занять – формування навичок правильної гігієни ротової порожнини, норм та правил здорового способу життя.