Фахівці БДМУ взяли участь у міжнародному конгресі у Румунії

Фахівці БДМУ взяли участь у міжнародному конгресі у Румунії

Упродовж28 лютого – 05 березня 2023 року співробітники БДМУ взяли участь у XXXIII Міжнародному конгресі «By promoting excellence we prepare the future». Конгрес проходив у рамках грантової кредитної мобільності Erasmus+ KA107 у Яcському університеті «Аполонія».

У рамках програми обміну завідувачка кафедри стоматології дитячого віку, професорка Годованець Оксана Іванівна представила учасникам проєкту з понад 20 країн світу Буковинський державний медичний університет, ознайомила з напрямками діяльності університету та особливостями навчального процесу на стоматологічному факультеті.

 

Спільно з колегами: доценткою закладу вищої освіти кафедри стоматології дитячого віку, к.мед.н. Котельбан Анастасією Василівною, доцентом закладу вищої освіти кафедри хірургії № 1, к.мед.н. Морозом Петром Васильовичем та міжнародними партнерами реалізовано участь у круглому столі на тему: «Testimonies regarding the experience of the participants», під час якої було розглянуто внесок програми ERASMUS в оптимізацію та інтернаціоналізацію вищої освіти, запропоновано перспективи розвитку міжнародного співробітництва.

Наукові здобутки БДМУ були оприлюднені в секції «Repere în medicina avansată» конгресу. До висвітлення результатів наукових досліджень були залучені також студенти-гуртківці стоматологічного факультету: студентка 5 курсу 1 групи Саука Еліна та студентка 5 курсу 3 групи Годорог Регіна.

Участь у конгресі та стажуванні стало чудовою можливістю презентації Буковинського державного медичного університету на міжнародній арені, формування тісної співпраці та спілкування між науковцями університетів-партнерів ERASMUS, підвищення професійних компетенцій та розвитку розпрацьованих наукових напрямків у міжнародному середовищі.