Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення...

«Імунітет - непомітна броня»

26 листопада на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців гуртків екологічного, біологічного, науково-дослідницького профілів під керівництвом завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К., за участі асистентів кафедри Шаховою О.О. та Власовою О.В. проведено лекцію-заняття на тему «Імунітет - непомітна броня».

Увагу слухачів акцентовано на тому, що імунна система – є відрегульованим механізмом, наданий людині природою для захисту від зовнішньої і внутрішньої агресії. Особливу увагу було приділено факторам, які впливають на зниження імунітету (шкідливі звички, недосипання, несприятливі фактори навколишнього середовища). Учням було роз’яснено, що дотримання правильного режиму сну, раціонального харчування, а також сприятливі умови життя та психоемоційна атмосфера в сім'ї і школі сприяють зміцненню імунітету.