«Імунітет - непомітна броня»

26 листопада на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців гуртків екологічного, біологічного, науково-дослідницького профілів під керівництвом завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К., за участі асистентів кафедри Шаховою О.О. та Власовою О.В. проведено лекцію-заняття на тему «Імунітет - непомітна броня».

Увагу слухачів акцентовано на тому, що імунна система – є відрегульованим механізмом, наданий людині природою для захисту від зовнішньої і внутрішньої агресії. Особливу увагу було приділено факторам, які впливають на зниження імунітету (шкідливі звички, недосипання, несприятливі фактори навколишнього середовища). Учням було роз’яснено, що дотримання правильного режиму сну, раціонального харчування, а також сприятливі умови життя та психоемоційна атмосфера в сім'ї і школі сприяють зміцненню імунітету.

Акція до Дня алерголога

Студенти 5 курсу 16, 17, 20, 23 груп медичного факультету №2 БДМУ провели в Чернівецьких та Кіцманській школах та гімназіях профілактично-просвітницьку акцію серед школярів 7-11 класів присвячену «Дню алерголога» та «Міжнародному дню здорового харчування» (цього року ця акція проведена доцентами Каспрук Н.М. та Ляшук Р.П.)

В БДМУ зареєстровано новий науковий журнал

У Буковинському державному медичному університеті заснований міжнародний науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”, який зареєстрований в Державній реєстраційній службі України (Свідоцтво про державну реєстрацію № 20497-10297P від 27.12.2013 – Серія КВ; ISSN: 2311-9896).

Видатні неврологи Буковини

Кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка провела «Круглий стіл» зі студентами 4 курсу на тему «Видатні неврологи Буковини», присвячений 70-річчю Буковинського державного медичного університету.