«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

Завідувач кафедри, доцент кафедри Попелюк Н.О. разом із завідувачем відділення Долженко О.Г. звернули увагу студентів на дитину без матері віком 1 рік 6 місяців, стан якої на момент огляду був тяжким за рахунок вираженої дихальної недостатності. Ще тривалий час малюк має перебувати у стаціонарі до оформлення документів для Будинку дитини.
Студенти групи запропонували надати матеріальну допомогу для дитини та виявили бажання опікуватись малюком до переводу його з лікарні. Вони придбали необхідні для лікування медикаменти: противірусні препарати, мікстури, вітаміни, аерозолі; памперси, серветки, гігієнічні засоби, дитяче харчування. Вже впродовж двох тижнів студенти співпрацюють з персоналом відділення, піклуються про малюка: купують препарати, предмети догляду, дитяче харчування, у вільний час відвідують його. За власної ініціативи дівчата групи беруть нічні чергування для організації повноцінного догляду за дитиною. Староста та ініціативні студенти групи звернулись до студентів медичного факультету №1, до своїх друзів-однокурсників і провели благодійну акцію по збору коштів для покинутої дитини. Відтепер Миколка забезпечений щоденним раціональним харчуванням, повноцінною терапією, доглядом і, що найважливіше, теплом і любов’ю. Колектив кафедри дякує 2-й групі медичного факультету №1 і всім, хто долучився за Ваші великі відкриті чужій біді серця і пишається вами!

Акція до Всесвітнього дня чистих рук

За ініціативи в.о. студдеканата та старост курсів медичного факультету №2 БДМУ 15 жовтня студенти відвідали КМУ "Обласний спеціалізований будинок дитини" м. Чернівців.

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.

БДМУ серед лідерів винахідницької діяльності

Як відомо, в просуванні інновацій велике значення мають патенти.

В БДМУ проведено майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології

3 квітня в рамках Міжнародного медико-фармацевтичного конгресу студентів та молодих учених “Сучасні аспекти медицини і фармації” на базі Медичного центру лікування безпліддя був проведений майстер-клас з репродуктивної медицини та оперативної гінекології.