«З відкритим серцем»

«З відкритим серцем»
На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні. 
 
Завідувач кафедри, доцент кафедри Попелюк Н.О. разом із завідувачем відділення Долженко О.Г. звернули увагу студентів на дитину без матері віком 1 рік 6 місяців, стан якої на момент огляду був тяжким за рахунок вираженої дихальної недостатності. Ще тривалий час малюк має перебувати у стаціонарі до оформлення документів для Будинку дитини.
Студенти групи запропонували надати матеріальну допомогу для дитини та виявили бажання опікуватись малюком до переводу його з лікарні. Вони придбали необхідні для лікування медикаменти: противірусні препарати, мікстури, вітаміни, аерозолі; памперси, серветки, гігієнічні засоби, дитяче харчування. Вже впродовж двох тижнів студенти співпрацюють з персоналом відділення, піклуються про малюка: купують препарати, предмети догляду, дитяче харчування, у вільний час відвідують його. За власної ініціативи дівчата групи беруть нічні чергування для організації повноцінного догляду за дитиною. Староста та ініціативні студенти групи звернулись до студентів медичного факультету №1, до своїх друзів-однокурсників і провели благодійну акцію по збору коштів для покинутої дитини. Відтепер Миколка забезпечений щоденним раціональним харчуванням, повноцінною терапією, доглядом і, що найважливіше, теплом і любов’ю. Колектив кафедри дякує 2-й групі медичного факультету №1 і всім, хто долучився за Ваші великі відкриті чужій біді серця і пишається вами!