Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Команда БДМУ відвідала ІІ Всеукраїнський студентський хірургічний турнір

Упродовж 29-31 березня 2017 року в Дніпрі на базі Дніпропетровської медичної академії проходив ІІ Всеукраїнський студентський хірургічний турнір.

Протягом трьох днів учасники проявляли свої теоретичні та наукові знання, демонстрували практичні навички на базі медичного центру "Garvis". Цього року почесними гостями турніру були секретар EDS-Даніель Хартманн (Мюнхен, Німеччина), член EDS- Олексій Прокопчук (Ульм, Німеччина), які відзначили унікальність заходу і хороший рівень підготовки учасників.

До команди ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» за рекомендаціями викладачів та студентського наукового гуртка кафедри загальної хірургії ввійшли наступні студенти медичного факультету №2: Косован Дмитро – капітан команди, Гідора Сергій, Андрієць Вадим, Кизима Іванна, Савич Сергій.

Також учасники команд відвідали майстер-класи з лапароскопії на органокомплексах (тренер Молчанов Роберт) та стандартів УЗД EFAST (тренер Попова Оксана).

Студенти БДМУ гідно представили свій виш на конкурсі – стали лауреатами турніру, перемогли в практичному й теоретичному етапі турніру та отримали сертифікати рівня EDS.

Галерея зображень:
Команда БДМУ відвідала ІІ Всеукраїнський студентський хірургічний турнір

Команда БДМУ отримала диплом за І місце у Всеукраїнській студентській олімпіаді

Упродовж 23-24 березня 2017 року на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця м. Київ відбулась Всеукраїнська студентська олімпіада з дисципліни «Внутрішня медицина».

Команда БДМУ отримала перемогу у Всеукраїнському хірургічному турнірі

6- 28 травня 2016 року на базі кафедри хірургії №1 Державного закладу «Дніпропетровська медична академія МОЗ України» відбувся I Всеукраїнський хірургічний турнір, присвячений 100-річчю Дніпропетровської медичної академії. Студенти нашого БДМУ не залишились осторонь.