Проведено круглий стіл про актуальні питання хвороби Паркінсона

З нагоди дня боротьби з хворобою Паркінсона, який щорічно відзначається 11 квітня, кафедра нервових хвороб, психіатрії та медичної психології ім. С.М. Савенка

провела круглий стіл з лікарями спеціальності "Загальна практика-сімейна медицина" (керівник к.мед.н., доцент Яремчук О.Б.) на тему "Актальні питання діагности та лікування хвороби Паркінсона".

Особливу увагу було приділено питанням ранньої діагностики хвороби Паркінсона, диференційному діагнозу, основним принципам лікування. Доцентом Яремчук О.Б. прочитана міні-лекція та проведений майстер-клас по діагностиці хвороби Паркінсона. Було ініційовано дискусію про проблеми та перспективні плани надання допомоги хворим з паркінсонізмом в Україні та світі.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

1 грудня – День невролога

День невролога

Від імені ректорату Буковинського державного медичного університету щиросердно вітаємо неврологів з професійним святом, бажаємо творчих успіхів, міцного здоров’я, натхнення у вашій нелегкій праці.

У БДМУ провели круглий стіл до Всесвітнього дня здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я

З нагоди Всесвітнього дня здоров’я 6 квітня на кафедрі внутрішньої медицини, клінічної фармакології та професійних хвороб провели круглий стіл

на тему: «Безпека харчових продуктів - «Від ферми до тарілки - зробити продукти харчування безпечними!».

У БДМУ проводять курси з підготовки санітарних інструкторів

На базі кафедри догляду за хворими та ВМО з 27 жовтня по 08 листопада проводяться курси з підготовки санітарних інструкторів з числа вчителів загальноосвітніх шкіл міста.