Буковинська весна-2018

5-6 березня у спортивному комплексі «Олімпія» відбулися змагання футзального турніру серед жіночих команд «Буковинська весна» 2018.

Турнір проводиться за ініціативи спортивного клубу БДМУ, Чернівецької обласної та міської федерації футболу, а також Управління по фізичній культурі та спорту Чернівецької міської ради вже 8 рік поспіль. З минулого року змагання отримали статус Всеукраїнських.

Цього року у турнірі брали участь команди дитячо-юнацької спортивної школи ім. О. Бутовського (м. Полтава), «Колос» (смт. Глибока), ЧНУ ім. Ю. Федьковича та БДМУ.

Боротьба на полі була запеклою. Глядачі із задоволенням спостерігали за граційною технікою учасниць. Перемогу у змаганнях святкували гості з Полтави , що було очікувано, адже дівчатка грають у першій лізі. Срібло виборола команда БДМУ, а третє місце у команди ЧНУ ім. Ю. Федьковича.

На церемонії нагородження переможців та призерів вітали: помічник ректора БДМУ з іміджевої політики професор Борисюк А.С., начальник Комітету з фізичного виховання та спорту Чернівецького обласного відділення Міністерства Освіти і науки України Жукотинський К. К. та заступник голови Чернівецької обласної федерації футболу Мосійчук Ю.Ю.

Вітаємо наших футболісток з успішним виступом! У складі команди виступали:

Дзьоба Іванна – медичний факультет №2, 5 курс;

Смішка Олександра - медичний факультет №2, 5 курс;

Рабченюк Катерина - медичний факультет №2, 5 курс;

Шпряха Юлія - медичний факультет №2, 6 курс;

Процюк Діана медичний факультет №1, 1 курс;

Дакі Дар’я - стоматологічний факультет, 1 курс;

Гуцкал Адріана – фармацевтичний факультет, 5 курс.

БДМУ привітали керівники навчальних закладів Буковини

Наше європейське і багатонаціональне місто завжди славилося людьми – талановитими, добрими, щирими. Воно увібрало в себе багато традицій, однією з яких є надання високого рівня освіти. Впродовж багатьох років триває освітня співпраця, активний діалог між викладачами та студентами навчальних закладів краю.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Студентка БДМУ – призер Всеукраїнської олімпіади

16-17 квітня на базі Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця відбувся ІІ етап Всеукраїнської олімпіади з клінічної імунології та алергології серед студентів-медиків 5-6 курсів.