Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня спонтанного прояву доброти

Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня спонтанного прояву доброти

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Вже традицією для студентів медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету стало проведення акції з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти.17 лютого 2016 року у світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Дане свято є однією з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій.В Україні це свято поки що практично невідоме, тому студенти Буковинського державного медичного університету роздавали чернівчанам маленькі вказівки з добрими справами, які повинні стати частинкою їхнього повсякденного життя, а саме: «зателефонуй тому, кого любиш», «посміхнись,ти – красива», «нагодуй голодного», «зроби комплімент» та інші.
Маленькі жителі міста в обмін на посмішку отримали яскраві кульки. На заклопотаних справами водіїв також чекав сюрприз, адже студенти підготували для них кольорові плакати з побажаннями гарного дня та доброго здоров’я.