Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Студенти БДМУ провели благодійну акцію до Дня спонтанного прояву доброти

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Вже традицією для студентів медичного факультету №1 Буковинського державного медичного університету стало проведення акції з нагоди Міжнародного дня спонтанного прояву доброти.17 лютого 2016 року у світі відзначають День спонтанного прояву доброти. Дане свято є однією з недавніх ініціатив міжнародних благодійних організацій.В Україні це свято поки що практично невідоме, тому студенти Буковинського державного медичного університету роздавали чернівчанам маленькі вказівки з добрими справами, які повинні стати частинкою їхнього повсякденного життя, а саме: «зателефонуй тому, кого любиш», «посміхнись,ти – красива», «нагодуй голодного», «зроби комплімент» та інші.
Маленькі жителі міста в обмін на посмішку отримали яскраві кульки. На заклопотаних справами водіїв також чекав сюрприз, адже студенти підготували для них кольорові плакати з побажаннями гарного дня та доброго здоров’я.