Фахівці БДМУ ознайомилися з кращими практиками надання первинної медичної допомоги

Упродовж 7-8 червня 2017 року у м. Києві відбулася науково-практична конференція з міжнародною участю «Первинна медична допомога в Україні: кращі практики сімейної медицини»,

організована  Українською асоціацією сімейної медицини за підтримки МОЗ України, МФ «Відродження», Бюро ВООЗ в Україні, яку відвідали науковці, викладачі, головні позаштатні спеціалісти зі спеціальності «загальна практика-сімейна медицина» (ЗПСМ), головні лікарі та заступники Центрів первинної медичної допомоги, лікарі-практики первинної медичної допомоги (ПМД) та медичні сестри ЗПСМ.

Чернівецька область була представлена делегацією у складі:

завідувача кафедри сімейної для медицини ВДНЗ України «Буковинський державний медичний університет» (БДМУ), д.мед.н., професора Лариси Петрівни Сидорчук, доцента кафедри сімейної медицини к.мед.н., доцента Оксани Анатоліївни Петринич, заступника начальника управління – начальника відділу організації лікувально-профілактичної роботи та охорони здоров’я дітей і матерів управління організації та розвитку лікувально-профілактичної допомоги населенню Чернівецької ОДА Любові Григорівни Крикливець, головних лікарів ЦПМСД, їх заступників, лікарів та медичних сестер за фахом «загальна практика-сімейна медицина».

Впродовж двох днів роботи конференції у слухачів була нагода ознайомитися з кращими практиками первинної медичної допомоги, системою якості надання ПМД, індикаторами якості та ефективності, у т.ч. у світлі міжнародного досвіду, питанями взаємодії закладів ПМД з громадами, клінічними аспектами в роботі сімейного лікаря.

Галерея зображень:

Викладачі БДМУ взяли участь в Міжнародному конгресі судових медиків

Упродовж 30серпня – 4 вересня 2016 року делегація викладачів Буковинського державного медичного університету у складі доцента кафедри судової медицини та медичного правознавства Олега Ванчуляка, асистента кафедри Марти Гараздюк та доцента кафедри внутрішньої медицини Олександра Гараздюка взяли участь у 95-му щорічному конгресі асоціації судових медиків ФРН, який відбувся у м.

Викладачі БДМУ взяли участь у засіданні "Асоціації педіатрів-гастроентерологів"

27 лютого на базі Обласної дитячої клінічної лікарні відбулося засідання обласного осередку Всеукраїнської громадської організації «Асоціація педіатрів-гастроентерологів та нутриціологів України».

Викладачі БДМУ пройшли стажування в кращих клініках Прибалтики

Упродовж 21-27 травня 2017 року 13 співробітників Вищого державного навчального закладу України «Буковинський державний медичний університет» пройшли стажування у провідних клініках Прибалтики.