Відбувся круглий стіл „Видатні українські письменники-медики”

У рамках відзначення Дня науки 23 квітня на кафедрі суспільних наук та українознавства відбувся круглий стіл на тему: „Видатні українські письменники-медики”.

Організаторами заходів стали доценти Шутак Л.Б., Навчук Г.В. і Ткач А.В. З вітальним словом до учасників круглого столу звернувся завідувач кафедри д. істор. н. Мойсей А.А. Студенти медичного факультету №4 підготували доповіді про видатних письменників-медиків Ю.Щербака, В.Коротича, М.Левицького, М.Ткача, В.Івасюка, М.Булгакова, О.Вишні, С.Руданського, М.Амосова. Захід був цікавим, насиченим і динамічним.

Сердечно вітаємо зі святом усіх колег, а також молодих і майбутніх учених – аспірантів та студентів! Нових творчих успіхів вам! Нехай найвищі висоти науки завжди підкоряються вам!

Всесвітній день поезії

З нагоди 200-річчя від дня народження генія українського народу Т. Шевченка та з нагоди Всесвітнього дня поезії в приміщенні Чернівецької обласної універсальної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка відбулась презентація книжково-ілюстративної виставки “Слово Шевченка живе і вічне”.

Всесвітній день психолога

Всесвітній день психолога 23 квітня відзначили студенти спеціальності “Медична психологія” БДМУ. З вітальним словом до студентів та співробітників звернулась проректор з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, завідувач кафедри психології та соціології доцент Ніна Зорій.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

Вшановуючи пам'ять Григорія Сковороди

3 грудня співробітниками кафедри суспільних наук та українознавства Буковинського державного медичного університету проведено відкрите семінарське заняття зі студентами ІІ курсу медичного факультету №2, присвячене 290-ій річниці від дня народження Григорія Сковороди – класика української філософії та засновника “Філософії серця”.