Весняні здобутки студентів-митців БДМУ

Буковинський державний медичний університет
Студенти БДМУ – учасники мистецьких студій палацу “Академічний” поповнили новими здобутками колекцію нагород.

Упродовж 8-9 березня у м. Львів відбувся IX Всеукраїнський фестиваль-конкурс вокалу, хорового співу та інструментальної музики «Галицькі Самоцвіти».
За рішенням журі хорова група ансамблю пісні і танцю «Трембіта» привезла зі Львова I місце в номінації «Вокал. Хори», а студент медичного факультету №2 Юрій Сидоряк здобув II місце у номінації «Інструментальна музика, Духові інструменти».

Під час карантину керівники мистецьких студій разом зі студентами-творцями брали участь у Міжнародних дистанційних мистецьких конкурсах – фестивалях на яких здобули високі нагороди, зокрема:

у Міжнародному Багатожанровому Інтернет фестивалі-конкурсі «Samocvity – OnLinе» Яна Сиротюк, студентка 5 курсу, медичного факультету№2 стала володаркою I місця, а Софія Юсипчук, студентка 2 курсу, стоматологічного факультету посіла II місце.

В Дистанційному Міжнародному Багатожанровому Інтернет фестивалі – конкурсі «Самоцвіти – Країна безмежних можливостей» танцювальна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» отримала I місце, а хореографічна група «Body Language» посіла II місце.

І найвищу нагороду Гран – Прі здобула хореографічна група народного аматорського ансамблю пісні і танцю «Трембіта» у Міжнародному онлайн-фестивалі талантів «Парад Зірок 2020» (Польща)

Вітаємо студентів та керівників з перемогами! Реалізації нових задумів та проектів, натхнення творити і надалі  нових здобутків!