Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського ансамблю пісні і танцю "Трембіта...

До 66-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

4 березня студенти І курсу групи №31 медичного факультету №2, спеціальність «Лікувальна справа»

та групи №5 сестринсько-фармацевтичного коледжу БДМУ, спеціальність «Сестринська справа» разом з викладачами кафедри іноземних мов Бицко Н.І. та Бронських С.В. відвідали Чернівецький обласний меморіальний музей В.Івасюка, де ознайомились з експозиціями про життя і творчість відомого земляка, який навчався у нашому закладі у 1967−1972 рр. Екскурсія продемонструвала якою талановитою людиною був Володимир Михайлович − автор пісень, інструментальних творів, музики до спектаклів, неординарний живописець, фотограф і при цьому професійний медик та скрипаль... Незабутня велич таланту автора славнозвісної «Червоної рути»!

65-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

Сьогодні вся громадськість вшановує 65 річницю від Дня народження видатного українського композитора та поета – Володимира Івасюка.

В БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

4 березня в БДМУ відбулося урочисте покладання квітів до меморіальної дошки видатного поета і композитора Володимира Івасюка з нагоди 65-річниці від його Дня народження.

Міждисциплінарний проект "Простір і Пам'ять"

Упродовж 13-28 жовтня у Чернівцях проходив міждисциплінарний проект Простір і Пам'ять: кульура, політика і громадянське суспільство на Буковині, у якому взяла участь викладач кафедри психології та соціології Олеся Павлюк.