Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

До 66-річчя від Дня народження Володимира Івасюка

4 березня студенти І курсу групи №31 медичного факультету №2, спеціальність «Лікувальна справа»

та групи №5 сестринсько-фармацевтичного коледжу БДМУ, спеціальність «Сестринська справа» разом з викладачами кафедри іноземних мов Бицко Н.І. та Бронських С.В. відвідали Чернівецький обласний меморіальний музей В.Івасюка, де ознайомились з експозиціями про життя і творчість відомого земляка, який навчався у нашому закладі у 1967−1972 рр. Екскурсія продемонструвала якою талановитою людиною був Володимир Михайлович − автор пісень, інструментальних творів, музики до спектаклів, неординарний живописець, фотограф і при цьому професійний медик та скрипаль... Незабутня велич таланту автора славнозвісної «Червоної рути»!