У БДМУ приготували вишиванку-оберіг для бійця

Студенти БДМУ долучилися до акції «Подаруй бійцю вишиванку», яка проводиться до Дня української вишиванки у м. Чернівці.

Група №18 2 курсу медичного факультету №2 разом з куратором Ясінською Оленою приготували вишиванку-оберіг для бійця 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади чернівчанина Андрія Моцока. На війну він пішов добровольцем, повернувся живим з «Дебальцевого котла», а після короткої відпустки у складі свого підрозділу знову вирушив на Схід. Студенти придбали за власні кошти необхідні матеріали, а Олена Вікторівна вишила сорочку. Студенти також долучилися до процесу вишивання: оздобили вишиванку традиційними українськими знаками-оберегами, написали листа. Чернівецькі волонтери вже доправили подарунок Андрієві. Боєць надіслав у відповідь листа з подякою та своє фото у вишиванці. Днями їхній підрозділ вирушає на передову, тож молімося, щоб усі наші бійці повернулися додому живими, неушкодженими і з перемогою.

Шануємо пам’ять

ДО 70-РІЧЧЯ БДМУ. 7 травня проведено виховний захід, приурочений до 70-річчя БДМУ і вшанування пам’яті основоположника школи фармакологів на Буковині – професора Степана Петровича Закривидороги, організований куратором 1 групи 5 курсу спеціальності “Клінічна фармація” доцентом кафедри фармакології Інною Кишкан.

БДМУ засуджує дії Російської Федерації

1 березня 2014 року прийнято рішення Ради Федерації Федеральних Зборів Російської Федерації щодо використання збройних сил Російської Федерації на території України, що є грубим порушенням положеньМеморандуму про гарантії безпеки у зв’язку з приєднанням України до Договору про нерозповсюдження ядерної зброї від 5 грудня 1994 року, Договору про друж

БДМУ надіслав понад 70 тисяч гривень фінансової допомоги для військовослужбовців України.

6 березня на офіційному сайті Міноборони було розміщено звернення управління преси та інформації військового відомства про потребу військовослужбовців у матеріальній та моральній підтримці громадян України.

Студенти-медики передали гостинці воїнам АТО

Упродовж двох останніх тижнів з ініціативи профспілкового комітету БДМУ студенти медичного факультету №1 провели акцію з формування продуктових Великодніх кошиків, які передали на передову у зону АТО.