Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ приготували вишиванку-оберіг для бійця

Студенти БДМУ долучилися до акції «Подаруй бійцю вишиванку», яка проводиться до Дня української вишиванки у м. Чернівці.

Група №18 2 курсу медичного факультету №2 разом з куратором Ясінською Оленою приготували вишиванку-оберіг для бійця 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади чернівчанина Андрія Моцока. На війну він пішов добровольцем, повернувся живим з «Дебальцевого котла», а після короткої відпустки у складі свого підрозділу знову вирушив на Схід. Студенти придбали за власні кошти необхідні матеріали, а Олена Вікторівна вишила сорочку. Студенти також долучилися до процесу вишивання: оздобили вишиванку традиційними українськими знаками-оберегами, написали листа. Чернівецькі волонтери вже доправили подарунок Андрієві. Боєць надіслав у відповідь листа з подякою та своє фото у вишиванці. Днями їхній підрозділ вирушає на передову, тож молімося, щоб усі наші бійці повернулися додому живими, неушкодженими і з перемогою.