Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Державна атестація лікарів-інтернів

ВИПУСК–2013. Вперше на факультеті післядипломної освіти Буковинського державного медичного університету проводиться державна заключна атестація 113 лікарів-інтернів спеціальності “Стоматологія” на базі стоматологічного корпусу по вул. Ризькій, 1б (кафедра хірургічної та дитячої стоматології).
Напередодні (10 червня 2013 року) комісією за участю спеціалістів Департаменту охорони здоров’я та цивільного захисту населення Чернівецької ОДА проведена перевірка якості практичної підготовки лікарів-інтернів ІІ-го року навчання на базі навчально-лікувального центру “Університетська клініка” (вул. М. Вовчка, 2). Лікарі-інтерни продемонстрували добрі та відмінні знання з практичної та теоретичної підготовки.
Шановні випускники, від імені ректорату бажаємо Вам успіхів у професійній діяльності, нехай Ваша праця буде сповнена творчою наснагою.

Випускна атестація студентів-стоматологів

ВИПУСК-2013. 5 червня розпочалася державна випускна атестація студентів 5 курсу стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету, яка триватиме до 15 червня.
Цьогоріч втретє стоматологічний факультет випускає 87 лікарів-стоматологів. Іспити розпочалися на базі стоматологічного корпусу по вул. Ризькій,1 б (кафедра хірургічної та дитячої стоматології). Наступні іспити з терапевтичної та ортопедичної стоматології будуть проходити на базі університетської стоматологічного центру по вул. м Вовчка, 2.
Очолює державну екзаменаційну комісію професор Ярослав Нагірний, завідувач кафедри хірургічної стоматології ДВНЗ Тернопільського державного медичного університету ім. І.Я. Горбачевського.