БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

БДМУ удостоєний Гран-Прі на Міжнародній виставці

Буковинський державний медичний університет нагороджений Гран-Прі у номінації “Розвиток студентського самоврядування у вищому навчальному закладі” на XXV Міжнародній виставці “Освіта і кар’єра–2014”. Таким чином журі конкурсу високо оцінило досягнення університету в становленні та розвитку студентського самоврядування.

Виставка тривала впродовж 10-12 квітня 2014 року у київському Палаці дітей та юнацтва, яка презентувала громадськості, педагогам, науковцям, фахівцям органів державної влади широкий спектр досягнень національної системи освіти, творчі здобутки педагогічних і наукових колективів.

Організаторами заходу виступили Міністерство освіти і науки України, Національна академія педагогічних наук України, Товариство “Знання”.

Виставка проходила за підтримки Посольства Франції в Україні, Посольства Канади в Україні, Торгового відділу Посольства Австрії в Україні, агенції Campus France, DAAD, British Council, Гете Інституту в Україні.

В урочистому відкритті взяли участь заступник Міністра освіти і науки України П.Б. Полянський, Президент НАПН України В.Г. Кремень, віце-президент та голова правління Товариства “Знання” України В.І. Кушерець, посли іноземних держав, представники навчальних закладів Польщі, Словаччини, Чехії, Великобританії, Голландії, Німеччини, Франції, керівники вищих навчальних закладів, науковці а також майбутні абітурієнти.

Змістовність та якість оформлення стенду БДМУ відзначив президент Національної академії педагогічних наук України академік Василь Кремінь, який відвідав експозицію. Презентували наш університет на виставці доценти Тарас Кметь та Олександр Гараздюк.

Від імені ректорату щиро вітаємо викладачів, співробітників та студентів із високою нагородою.