В БДМУ відзначили День збройних сил України

В БДМУ відзначили День збройних сил України

5 грудня 2017 року до Дня Збройних сил України, в студентському читальному залі №1 бібліотеки БДМУ, відбулася година патріотизму – «Уклін всім, хто край свій боронить».

24 серпня 1991 року Україну було проголошено незалежною державою. 6 грудня 1991 року Верховна Рада України прийняла Закон «Про Збройні Сили України». Саме ця подія і стала підставою для офіційного встановлення свята – Дня Збройних сил України, яке відзначається з 1993 р. На зустріч був запрошений ветеран АТО, боєць 24 окремої механізованої бригади ім. короля Данила, активіст громадської організації «Добротворець» – Максим Дацій. Гість розповів про себе, про службу в армії та безпосередньо про війну на Сході.

Зустріч здебільшого була побудована у вигляді діалогу між студентами та воїном. Завдяки відповідям, спогадам ветерана та фото-відео презентації присутні мали можливість з перших уст дізнатися про події що відбуваються в зоні АТО, про роль волонтерів у підтримці української армії, та ознайомитися з діяльністю ГО «Добротворець». Захід організували та провели співробітники бібліотеки Світлана Тулевська, Маша Данилова, та куратор ІІ курсу 1 гр. коледжу БДМУ Купчанко Катерина Петрівна зі студентами 1-2 курсу коледжу БДМУ спеціальності «Фармація», студентами 1-2 курсу спеціальності «Фармація» (спеціаліст), за присутності асистента кафедри біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії Ленга Е.Л. та доцента Лопушинської І.В.