Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Дерматологи БДМУ провели профорієнтаційну роботу з учнями школи

Доцент кафедри дерматовенерології Перепічка М.П. 15 жовтня 2015 р. провів профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ № 28 I-III ступеня Чернівецької міської ради.

У рамках проведеного заходу, учні 9-11 класів за допомогою мультимедійної презентації були ознайомлені зі здобутками, кадровим потенціалом, умовами вступу до ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”.

При проведенні профорієнтаційної роботи значна увага приділялась умовам та можливостям дистанційного навчання, особлива увага була звернена на підготовчі курси при БДМУ. Випускники отримали буклети з необхідною інформацією та були запрошені на “День відкритих дверей” нашого університету.

За бажанням учнів була проведена виховна бесіда на тему: “Захворювання, що передаються статевим шляхом та їх наслідки”.