Дерматологи БДМУ провели профорієнтаційну роботу з учнями школи

Доцент кафедри дерматовенерології Перепічка М.П. 15 жовтня 2015 р. провів профорієнтаційну роботу серед учнів 9-11 класів ЗОШ № 28 I-III ступеня Чернівецької міської ради.

У рамках проведеного заходу, учні 9-11 класів за допомогою мультимедійної презентації були ознайомлені зі здобутками, кадровим потенціалом, умовами вступу до ВДНЗ України “Буковинський державний медичний університет”.

При проведенні профорієнтаційної роботи значна увага приділялась умовам та можливостям дистанційного навчання, особлива увага була звернена на підготовчі курси при БДМУ. Випускники отримали буклети з необхідною інформацією та були запрошені на “День відкритих дверей” нашого університету.

За бажанням учнів була проведена виховна бесіда на тему: “Захворювання, що передаються статевим шляхом та їх наслідки”.

Викладачі БДМУ провели виховну бесіду зі школярами

У музеї макропрепаратів кафедри патологічної анатомії було проведено бесіду з учнями Глибоцького ліцею про шкідливість тютюнопаління, зловживання алкоголем, вживання наркотиків, небезпеку інфекційних захворювань. Бесіду провели професор Ігор Давиденко та доцент Олена Тюлєнєва за участі старшого лаборанта кафедри Надії Беседінської.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу

Викладачі Буковинського державного медичного університету провели профорієнтаційну роботу в Чернівецькому міському ліцеї № 3 медичного профілю, адже проблеми вибору вже сьогодні постають перед випускниками.

Викладачі БДМУ провели профорієнтаційну роботу з гімназистами

13 жовтня 2015р. у гімназії № 5 доцентом кафедри фармакології Кметь Ольгою Гнатівною проведено профорієнтаційну роботу серед учнів 10-11 класів.