Студенти БДМУ вшанували пам'ять Владислава Трепка

6 червня 2017 року з нагоди річниці з дня народження Героя України – Владислава Трепка.

Студенти 20 групи ІІІ курсу медичного факультету № 2 та куратор групи доцент кафедри фармакології Інна Кишкан на Центральному кладовищі м. Чернівці поклали квіти й запалену лампадку до могили військового лікаря, який героїчно загинув під час антитерористичної операції на Сході країни.

Короткий вислів, написаний на могилі військового лікаря-хірурга, випускника медичного факультету № 2 БДМУ Владислава Трепка: «Якщо ти врятував чиєсь життя, то зберіг для когось цілий світ» глибоко відображає неоціненний подвиг лейтенанта медичної служби, який врятував сотні життів побратимів оперуючи в польових умовах, і сам героїчно загинув надаючи медичну допомогу пораненому на полі бою під Дебальцевим.

Вічна пам'ять Герою України Владиславу Трепко!

Студенти БДМУ вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні

У День Героїв Небесної Сотні студенти Буковинського державного медичного університету взяли участь у покладанні квітів на Центральному кладовищі до могил Олександра Щербанюка і Василя Аксенина та колишнього випускника університету Владислава Трепка.

Студенти БДМУ вшанували пам’ять Володимира Івасюка

В Чернівецькому обласному меморіальному музеї Володимира Івасюка відбувся мистецький перфоменс, організований співробітниками кафедри психології та філософії та студентами БДМУ.

Студенти БДМУ вшанували пам’ять жертв Голодоморів

Артисти народного аматорського студентського театру БДМУ презентували театралізовану постановку під час заходу-реквієм з нагоди 70-річниці Голодоморів в Україні. 26 листопада 2016 року відзначають сумну 70-ту річницю голодоморів, що сталися в у 1921-1923, 1932-1933 та 1946-1947 роках.