Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних...

Просвітницька лекція для студентів-юристів

на тему «Що ти знаєш про ВІЛ/СНІД ?». Студенти мали можливість ознайомитись з поняттями «ВІЛ», «ВІЛ-інфекція», «СНІД», дізнатись про основні шляхи інфікування, клінічні прояви, методи діагностики та лікування цієї важкої недуги. Особливу увагу лектор приділив методам профілактики та принципам безпечної поведінки сучасної молоді щодо інфікування ВІЛ, надав інформацію про алгоритм невідкладних дій у випадках, якщо все ж таки відбувся «ризикований момент». Лекція відбувалась у формі живої бесіди. Наприкінці лекції було зазначено про необхідність обстеження на ВІЛ-інфекцію кожній молодій особі, було вказано адреси медичних закладів, де можна безкоштовно і за бажанням цілком анонімно здати аналіз. На прощання Соколенко Максим наголосив на тому, що ВІЛ може торкнутися кожного, тому важливо толерантно ставитись до ВІЛ-інфікованих, пам’ятаючи, що кожний з них являється повноцінним членом суспільства та має право вести особисте життя, навчатись, працювати, мати друзів, закохуватись, створювати сім’ю, народжувати здорових неінфікованих дітей, тобто, жити!

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом

До Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом 27-28 листопада та 01 грудня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ

Значення морфологічних наук на сучасному етапі розвитку медицини

ШАНОВНІ КОЛЕГИ! Запрошуємо Вас взяти участь у науково-практичній інтернет-конференції з міжнародною участю «Значення морфологічних наук на сучасному етапі розвитку медицини», яка відбудеться 26-27 листопада на базі Буковинського державного медичного університету та

Науково-практична конференція “Гострі та хронічні захворювання печінки у загальнолікарській практиці”

Не дай СНІДу шанс!

Саме під такою назвою студенти Буковинського державного університету читали лекції у навчальних закладах Чернівців напередодні Всесвітнього дня боротьби зі Снідом. Також студенти-медики долучаться до акції, яку проводить Студентський парламент Буковини та будуть в числі волонтерів, які роздаватимуть на площах міста стрічки та агітматеріали перехожим.