День Конституції України

День Конституції України

 

28  червня1996 року,  о  9 год.18 хв., після майже доби безперервної роботи, Верховна Рада прийняла і ввела в дію Конституцію України.

Від імені ректорату БДМУ щиро вітаємо з цим знаменним святом. Конституція надала громадянам права на свободу слова, політичний вибір, загальнолюдські цінності, без яких сьогодні неможливе життя цивілізованої людини. Основний Закон України дозволяє нам впевнено йти вперед по шляху розвитку правової системи і зміцнення громадянського суспільства.

Шановні друзі, щиро бажаємо миру і благополуччя, щастя та успіхів у добрих справах на благо розвитку нашої держави. Пам’ятаймо, що патріотизм, громадянська відповідальність, сумлінне виконання своїх обов’язків, мудрість і витримка є необхідною основою для консолідації українського народу.

Прийняття Конституції  закріпило правові основи незалежної України, її суверенітет і територіальну цілісність, стало важливим кроком у забезпеченні прав людини та громадянина, сприяло становленню України як самостійної та незалежної держави і повноправного суб’єкта міжнародних правових відносин.