У БДМУ відбулися змагання першості з шахів

5-6 травня у буковинському державному медичному університеті відбулися змагання першості БДМУ з шахів.

З цього виду спорту змагання найбільш довготривалі: попередні ігри почалися ще з середини квітня, і ось у перші травневі дні відбулася, власне, фінальна частина змагань серед найкращих шахістів. Як зазначила тренер з шахів – старший викладач кафедри внутрішньої медицини, ФР та СМ Ібрагімова Л.С., щороку кількість учасників збільшується, як і покращується їхній рівень майстерності. За звання кращого шахіста зав‘язалася справжня боротьба. У підсумку чемпіонами університету стали:

Юнаки: І

місце – Гунько Влад (фармацевтичний факультет, 2 курс)

Дівчата:

І місце – Снігур Катерина (медичний факультет №1, 1 курс)

У загальнокомандному заліку результати наступні:

І місце – медичний факультет №1

ІІ місце – медичний факультет №2

ІІІ місце – збірна медичного №4, фармацевтичного та коледжу БДМУ.

Викладач БДМУ відвідала центральний офіс Euronews

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко 6-7 жовтня відвідала центральний офіс провідного європейського цілодобового інформаційного телеканалу Euronews у м. Ліон, Франція.

Викладач БДМУ взяла участь у зустрічі з європейськими політиками

Викладач кафедри психології та соціології, к.політ.н. Надія Бурейко взяла участь у зустрічі з відомим європейським політичним діячем Енріко Летта, у ході якої відбулося обговорення майбутнього Європи.

З'їзд "Асоціації молодих донорів України"

У м. Івано-Франківськ 20 вересня відбувся перший З’їзд регіональних координаторів осередків Всеукраїнської молодіжної громадської організації «Асоціація молодих донорів України».

Зробимо Україну чистою

Одним із найкрасивіших храмів міста Чернівці є костел Найсвятішого Серця Ісуса, збудований найвідомішим зодчим Буковини Йозефом Ляйцнером. Він є однією з домінант унікального архітектурного ландшафту міста, але зазнав величезної руйнації. Сьогодні значно більше можна розповідати про його трагічні сторінки, ніж про архітектурний шарм.