Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Обласні спортивні ігри з волейболу

В спортивному комплексі БДМУ пройшли змагання Обласних Спортивних ігор з волейболу серед чоловічих та жіночих команд.

Наші спортсмени традиційно успішно виступають у волейбольних змаганнях. Обидві команди БДМУ стали бронзовими призерами. Як відзначив тренер команди, викладач колежу БДМУ Хавруняк Ігор Володимирович, команди дуже гарно показали себе у турнірі. У складі команд виступали:

Жіноча збірна

Гущак Крістіна – стоматологічний ф-т, 3 курс,

Янчак Альвіна – медичний факульте№1, 6 курс

Баранецька Олександра – фармацевтичний ф-т, 3 курс;

Гнатюк Юлія - стоматологічний ф-т, 2 курс,

Чуль Діна– медичний ф-т №1, 3 курс;

Літвінчук Катерина - стоматологічний ф-т, 2 курс,

Будько Ірина - стоматологічний ф-т, 1 курс,

Кушнір Андріана - стоматологічний ф-т, 1 курс,

Чоловіча збірна

Мартинюк Юрій - медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 3 курс;

Бабій Дмитро – фармацевтичний факультет, 4 курс;

Маслій Михайло – фармацевтичний факультет, 5 курс;

Гуменюк Олександр – медичний факультет №4, спеціальність «Педіатрія», 4 курс;

Тодавчич Михайло– медичний факультет №1, 2 курс.

Тесліцький Олександр – медичний факультет №2, 4 курс;

Троєцький Павло – стоматологічний факультет, 4 курс;

Граб Денис – медичний факультет №1, 4 курс;
Понеділок, 02 квітня 2018

«Моя мама –лікар» – професія лікаря як покликання

Професія лікар – це більше, ніж просто навчання конкретних дій, навичок і знань, це покликання людини, його призначення та місце в житті.

«Моя професія – фармацевт»

До дня фармацевтичного працівника в електронному читальному залі №1 бібліотеки БДМУ провідний бібліотекар Задерей С.І. разом з кураторами фармацевтичного факультету провели для студентів І курсу тематичний захід: «Моя професія – фармацевт». Між студентами відбувся обмін думками щодо формування професійної компетентності майбутніх фармацевтів.

«Ні палінню – ми здорове покоління»

З  метою профілактичної роботи серед учнів молодших класів Чернівецької спеціалі

З  метою профілактичної роботи серед учнів молодших класів Чернівецької спеціалізованої школи І ступеня № 9 студенти 2 курсу 6 групи медичного факультету №1

«Паросток» знову зустрічає друзів

Щорічно, в Україні під час шкільних канікул навесні, в кінці березня-початку квітня, проходить Всеукраїнський тиждень дитячого читання.