Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

У БДМУ провели змагання «Повір у себе»

24 березня 2016 в спортивному комплексі БДМУ пройшли благодійні змагання з настільного тенісу серед дітей з обмеженими фізичними можливостями «Повір у себе». Спортивний клуб БДМУ вже традиційно організовує подібні акції спільно з регіональним центром з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт». Учасниками змагань були юні спортсмени зі спеціалізованих шкіл-інтернатів для дітей з вадами слуху та фізично-розумовими вадами Чернівців, Кіцманя та Хотина. Всього змагалися 78 учасників у двох вікових категоріях. До організації та проведення змагань активно долучилася також спортивно-оздоровча комісія Студентської Ради, представники якої допомагали на всіх етапах цього гарного заходу. Учасники змагань із задоволенням спілкувалися зі студентами-спортсменами, які,в свою чергу, навчалися у дітей з вадами слуху мові жестів. А переможцем змагань у загальнокомандному заліку стала команда спеціалізованої загальноосвітньої школи-інтернату №4 м. Чернівці.