Червона рута у наших серцях

Червона рута у наших серцях

З нагоди Дня народження Володимира Івасюка (03.03.2017) з ініціативи співробітників кафедри іноземних мов вшанували пам’ять видатного українського композитора і поета.

Організатори: зав. кафедри, доцент Рак Олександр, старший викладача Бицко Наталія разом зi студентами груп №12/І курс, №15/ІІ курс, №18/І курс медичних факультетів, спеціальності «Медицина».

Студенти поклали квіти до меморіальної дошки видатного буковинця у Чернівецькому обласному меморіальному музеї його імені та прийняли участь у відкритті виставки світлин «Таємниці доріг далеких…», в якій у тридцяти світлинах простежуються мандрівні подорожі відомого митця. Із великою зацікавленістю студенти слухали розповіді родичів та друзів Володимира про його життя та творчість.

Пізнавальну екскурсію провела співробітник музею Олена Логінова, яка ознайомила студентів з експозиціями музею, розташованому у квартирі, де саме проживав композитор. Саме тут він відсвяткував останній, 30-й день народження, а свої почуття залишив у прекрасній «Баладі про отчий дім».

Ця затишна оселя славна ще й тим, що у ній найкращі свої романи й повісті написав видатний письменник України, батько Володимира − Михайло Івасюк. Щиро подякували викладачі та студенти співробітникам музею за ознайомлення із цікавими та невідомими фактами життєвого шляху Володимира Михайловича Івасюка.

Різноманітні експозиції музею змушують замислитись якою талановитою була ця людина: автор 107 пісень, 53 інструментальних творів, музики до 2-х спектаклів, художник, неординарний живописець, фотограф і при цьому професійний скрипаль. Трагічно загинув молодий митець, але велич таланту автора незабутньої «Червоної рути» з роками лише набирає чіткіших обрисів і вражає сучасністю його  творчість.

 «У нашому сьогоденні меморіальний музей став своєрідним центром популяризації української пісні в її найкращих, найвидатніших зразках, місцем цікавих літературних конкурсів, виставок, заходів та концертів. Цей славетний куточок пам’яті про нашого відомого земляка необхідно відвідати кожному буковинцю,» – зазначила старший викладач кафедри іноземних мов Бицко Наталія.

 

Галерея зображень: 
Червона рута у наших серцях
Червона рута у наших серцях
Червона рута у наших серцях
Червона рута у наших серцях