Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Профілактика та рання діагностика туберкульозу

24 березня 2017 року на кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії з нагоди Міжнародного дня боротьби з туберкульозом проведено бесіди зі студентами-іноземними громадянами щодо профілактики а ранньої діагностики даного захворювання.

Куратори груп – доцент Дікал М.В. та асистент Кушнір О.Ю. відповідно провели виховні бесіди на тему: «Профілактика туберкульозу» зі студентами ІІ курсу 47 групи та студентами 65 групи І курсу медичного факультету №3.

Студентів було ознайомлено з етіологією, патогененезом, клінічними проявами та лікуванням захворювання. Учасниками заходу було обговорено основні методи профілактики захворювання та наголошено на необхідності щорічного обстеження.

Галерея зображень:
Профілактика та рання діагностика туберкульозу