Профілактика та рання діагностика туберкульозу

24 березня 2017 року на кафедрі біоорганічної і біологічної хімії та клінічної біохімії з нагоди Міжнародного дня боротьби з туберкульозом проведено бесіди зі студентами-іноземними громадянами щодо профілактики а ранньої діагностики даного захворювання.

Куратори груп – доцент Дікал М.В. та асистент Кушнір О.Ю. відповідно провели виховні бесіди на тему: «Профілактика туберкульозу» зі студентами ІІ курсу 47 групи та студентами 65 групи І курсу медичного факультету №3.

Студентів було ознайомлено з етіологією, патогененезом, клінічними проявами та лікуванням захворювання. Учасниками заходу було обговорено основні методи профілактики захворювання та наголошено на необхідності щорічного обстеження.

Галерея зображень:
Профілактика та рання діагностика туберкульозу

Відбулися заходи до Дня боротьби з туберкульозом

До Всесвітнього дня боротьби з туберкульозом 24 березня на кафедрі соціальної медицини та організації охорони здоров’я БДМУ доцентом І.В. Навчуком та асистентом Ж.А. Ревенко були проведені міні-лекції

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня боротьби із туберкульозом

24 березня в усьому світі проводиться День боротьби з туберкульозом.

З цієї нагоди студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для мешканців міста. Студенти роздавали тематичні матеріали з інформацією про цю небезпечну недугу.

Студенти БДМУ провели просвітницьку акцію до Дня боротьби з туберкульозом

До всесвітнього дня боротьби з туберкульозом (24 березня) студенти Буковинського державного медичного університету провели просвітницьку акцію для мешканців міста Чернівці.

Студенти БДМУ розповідали чернівчанам як вберегтися від туберкульозу

24 березня 2017 року з нагоди всесвітнього Дня боротьби з туберкульозом співробітники кафедри фтизіатрії та пульмонології разом зі студентами медичних факультетів №1 та №2 організували просвітницьку акцію.