На кафедрі психології провели круглий стіл до Дня науки

До Дня науки на кафедрі психології та соціології 23 квітня викладач Оксана Пендерецька разом зі студентами 5-го курсу спеціальності "Медична психологія" проведли круглий стіл "Сучасні теорії та новітні досягнення сімейної психології та психотерапії".

Предметом дискусії були сучасні форми сім'ї, зміна суспільної ролі інституту сім'ї, етнопсихологічна специфіка української сім'ї. Студенти активно обговорювали особливості гендерних ролей у сімейній системі, типові проблеми у дитячо-батьківських стосунках, реалізацію типових сімейних функцій в умовах українських реалій. Жваво обговорювались сучасні напрямки сімейної психотерапії, зокрема системна-сімейна психотерапія, історія розвитку напрямку та основні методики, що застосовуються в роботі з клієнтами.

В БДМУ відбулася он-лайн лекція доктора медицини Г.Дамманна

МІЖНАРОДНА СПІВПРАЦЯ. Вісім років триває співпраця Буковинського державного медичного університету та психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарія).

Актуальні питання суспільних наук та історії медицини

НАУКОВЕ ВИДАННЯ. До 70-річчя з дня заснування Буковинського державного медичного університету кафедрою суспільних наук та українознавства у 2013 році було засновано науковий журнал “Актуальні питання суспільних наук та історії медицини”. Головами редколегії є ректор БДМУ, професор Тарас Бойчук, заступник головного редактора – Антоній Мойсей в. о.

Благодійна акція від студентів БДМУ

22 грудня напередодні новорічних свят студенти 1 групи 4 курсу медичного факультету № 4 спеціальності «Педіатрія» Буковинського державного медичного університету

В БДМУ обговорили питання академічної мобільності студентів

Сьогодні академічна мобільність студентів стала невід’ємною складовою освіти. Участь у програмах академічної мобільності дає студентам можливість долучатися до навчально-дослідницьких програмам, випробувати себе в іншій системі організації вищої освіти, одержати додаткові знання, набути професійного досвіду, ознайомитися з культурою іншої країни, розширити світогляд тощо.