БДМУ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні

23 лютого 2017 року Вищий державний навчальний заклад України "Буковинський державний медичний університет" відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні Манодж Кумар Бхарті.

Відбулася зустріч Посла з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. На зустрічі були присутні Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи та Іван Савка, декан медичного факультету №3.

Під час зустрічі було обговорено питання подальшої співпраці щодо навчальної та наукової діяльності. Було розглянуто можливість відкриття Освітнього центру Буковинського державного медичного університету в Індії. Посол пообіцяв всебічну підтримку та сприяння в реалізації даного проекту.

Присутні обговорили проекти спільних україно-індійських культурно-мистецьких заходів за активної участі студентів та викладачів БДМУ.

В палаці «Академічний» пан Манодж Бхарті прочитав лекцію для студентів університету «Індія та світ», під час якої охарактеризував історико-філософське та суспільно-економічне значення Індії в загальному контексті світового розвитку. Також Посол розповів про систему медичної освіти та охорони здоров’я Індії та ознайомив присутніх з освітньою програмою Республіки Індія – ITEC. На звершення студенти БДМУ щиро подякували Надвичайному і Повноважному послу Індії в Україні за змістовну та пізнавальну лекцію та висловили побажання ще неодноразово зустрітися у стінах вишу.

Після лекції пан Посол зустрівся з Індійською студентською спільнотою БДМУ.

Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні також взяв участь в урочистостях з нагоди Дня медичного факультету №3 – привітав представників факультету зі святом та висловив вдячність ректору та співробітникам університету за прекрасні умови для навчання, проживання та відпочинку для студентів іноземних громадян загалом та студентів –представників Індії зокрема.

Галерея зображень:
БДМУ відвідав Надзвичайний і Повноважний посол Індії в Україні

БДМУ відвідав професор з Індії

Буковинський державний медичний університет піклується про своїх студентів не тільки у стінах альма-матер, але й після отримання ними диплому.

БДМУ відвідала делегація з Китаю

Буковинський державний медичний університет відвідала делегація з Китаю.

БДМУ відвідала делегація з Університету м. Любек

17 березня Буковинський державний медичний університет відвідала офіційна делегація з Університету м. Любек (Німеччина)

БДМУ відвідала делегація з Швейцарської Конфедерації

З офіційним візитом до Буковинського державного медичного університету прибула делегація психіатричної клініки м. Мюнстерлінген (Швейцарська Конфедерація) у рамках багаторічної співпраці. Під час візиту заплановано низку заходів.

Перш за все представники Швейцарської конфедерації, а саме доктор медицини, професор Іза Самміт (завідувач відділення депресивних розладів психіатричної клініки м.Мюнстерлінген, Медичний університет м.Зальцбург) та медична сестра відділення ранніх психозів Олена Кірюхіна зустрілися з професором Тарасом Бойчуком, ректором університету. Під час зустрічі, яка відбулася в адміністративному корпусі БДМУ, були обговорені питання подальшої співпраці, академічного обміну викладачів та студентів між навчальними закладами.