Благодійна акція від студентів медичного факультету №4

Для студентів медичного факультету №4 вже стало традицією дарувати дітям радість.

З нагоди Великодніх свят майбутні медичні працівники здійснили благодійну акцію та відвідали «Притулок для дітей», що знаходиться по вул. Головній, 169. Студенти факультету привітали діток з Великодніми святами, подарували їм взуття, солодощі та спілкування у дружній, теплій обстановці.

Діти продемонстрували присутнім свої творчі роботи та розповіли про Великодні звичаї та традиції. На заході були присутні: доцент Світлана Семененко, головний куратор медичного факультету №4, асистент Тетяна Савчук, куратор 3 групи, 2 курсу, спеціальність «Педіатрія» та Мар’яна Ризничук, куратор 5 групи, 3 курсу, спеціальність «Педіатрія»

Благодійна акція «Подаруй радість дітям!»

До Дня Святого Миколая співробітники кафедри медичної біології та генетики разом зі студентами кураторських груп стоматологічного і медичних факультетів відвідали Дитячу установу №31 по вул. Руданського, 10 (для дітей з відставанням у розумовому розвитку) у межах проведення благодійної акції «Подаруй радість дітям!».

Благодійна акція до «Подаруй дітям радість»

Свято Миколая з радістю очікують і діти, і дорослі. Адже це свято несе в наші домівки світлі почуття Добра, Любові, Милосердя. Напередодні свята всі ми з задоволенням стаємо помічниками святого Миколая – готуємо подарунки, прикрашаємо оселю, вивчаємо колядки.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.