Вельмишановні випускники БДМУ, 1 листопада 2018 року відбудуться урочистості та концерт з нагоди 55-річчя народного аматорського...

Колектив бібліотеки БДМУ долучився до акції «Врятуй життя»

11 грудня традиційно до Дня святого Миколая колектив бібліотеки БДМУ взяв участь в акції милосердя «Врятуй життя».

Матерям хворих дітей з гострим лімфобластним лейкозом (4-х річної Бердюк Вероніки та 10-ти річного Мазуряка Миколи, які лікуються у відділені кардіоoнкогематології обласної дитячої клінічної лікарні), було передано по 2 тис. гривень. У відділені інтенсивної терапії новонароджених з виїзною неонатальною бригадою невідкладної допомоги та інтенсивного лікування матері Марчук Анжелі на лікування, сина Богдана було 1 тис.500 гривень.

Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

«Імунітет - непомітна броня»

26 листопада на базі Міського центру еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді для вихованців гуртків екологічного, біологічного, науково-дослідницького профілів під керівництвом завідувача кафедри педіатрії та дитячих інфекційних хвороб професора Колоскової О.К., за участі асистентів кафедри Шаховою О.О. та Власовою О.В.

«З відкритим серцем»

На практичному занятті студенти 2 групи 3 курсу медичного факультету№1 взяли участь в обході завідувача кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини д.мед.н., професора Ю.М. Нечитайла в педіатричному відділенні міської дитячої клінічної лікарні.

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами.