Студенти БДМУ відвідали юних пацієнтів обласної психіатричної лікарні

Студенти БДМУ відвідали юних пацієнтів обласної психіатричної лікарні
Щороку 3 грудня відзначається Міжнародний день інвалідів. Звісно цей день не можна назвати святковим, однак він підкреслює важливість досягнення забезпечення рівних прав інвалідів і їх участі в житті суспільства.
 
 
 
З цієї нагоди студенти стоматологічного факультету з кураторами (1 курс 2 група куратор Ванчуляк О.Я., 2 курс 3 група куратор Заволович А.Й., 2 курс 5 група куратор Іваніцька О.В., 2 курс 8 група куратор Тулюлюк С.В., 2 курс 9 група куратор Лаврів Л.П., 3 курс 8 група куратор Жуковська А.О.) відвідали вихованців психіатричного дитячо-підліткового відділення Чернівецької обласної психіатричної лікарні. Студенти подарували діткам солодощі та фрукти, розмальовки, кольоровий папір, олівці, ручки, пазли та іграшки.
 
20 років тому Генеральна Асамблея ООН проголосила 3 грудня Міжнародним днем інвалідів. Мета такого рішення цілком очевидна: люди з фізичними або психічними недугами повинні відчувати себе повноправними членами суспільства.
 
Близько 10% людей, що населяють планету Земля, інваліди. В Україні близько 3 мільйонів людей – інваліди. І вони вимагають до себе підвищеної уваги. Ліки, продуктові набори, пільги на медичне обслуговування, пенсії і дотації, спеціально оснащений транспорт – це все потрібно людині з особливими потребами. Але не будемо забувати про головне – увагу та розуміння. І не тільки 3 грудня, а постійно.