Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами. Нещодавно студентами БДМУ тут було проведено екологічну акцію.

“Мета нашої акції – донести дітям особливу підтримку, світло, радість весни і Великодніх свят та підняти настрій. Такі події та свята гріють душу і серце, тому що не втрачається віра у справжні дива,” – ділиться враженнями організатор акції Світлана Семененко.

До акції долучилася завідувач кафедри фізіології, професор Світлана Ткачук. Майбутні лікарі-педіатри радісно та щиро спілкувалися з вихованцями закладу, а також презентували їм концертну програму та подарували солодощі і медикаменти.