Благодійна акція “Подаруй дітям радість”

16 квітня, у передсвяткові Великодні дні студенти ІІ курсу медичного факультету №4 (спеціальність “Педіатрія”) БДМУ разом з головним куратором Світланою Семененко зорганізували благодійну акцію у притулку для дітей, що знаходиться по вул. Головній,169, м. Чернівці. Зауважимо, що майбутні педіатри досить часто відвідують даний притулок з різноманітними заходами. Нещодавно студентами БДМУ тут було проведено екологічну акцію.

“Мета нашої акції – донести дітям особливу підтримку, світло, радість весни і Великодніх свят та підняти настрій. Такі події та свята гріють душу і серце, тому що не втрачається віра у справжні дива,” – ділиться враженнями організатор акції Світлана Семененко.

До акції долучилася завідувач кафедри фізіології, професор Світлана Ткачук. Майбутні лікарі-педіатри радісно та щиро спілкувалися з вихованцями закладу, а також презентували їм концертну програму та подарували солодощі і медикаменти.

Благодійна акція “Різдвяний передзвін”

Різдвяні свята – час радості, посмішок та подарунків під акомпанемент колядок та щедрівок. У ці святкові дні, серця людей переповнюються любов’ю, миром та щастям. На жаль, не кожен має змогу відчути дух Різдва, а особливо ті, хто залишився самотнім, один на один зі своїми проблемами. Тому, щоб подарувати таким людям тепло сердець та хороший настрій, студентами медичного факультету № 1 було організовано акцію “Різдвяний передзвін”.

Волонтери БДМУ з благодійною акцією побували на Івано-Франківщині

Візитівкою студентів Буковинського державного медичного університету стало систематичне проведення благодійних акції та участь у волонтерському русі. Оскільки милосердя дає можливість осмислити свою майбутню місію стати хорошим лікарем. Найбільше благодійних акцій припадає на новорічні та різдвяні свята. Адже це період милосердя та людяності. Відрадно, що всі студенти-медики активно долучаються до благодійності та роблять свій посильний внесок у цю добру справу.

Міжнародний день захисту дітей

БЛАГОДІЙНА АКЦІЯ. Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей – свято радості та надії. Це одне з найстаріших міжнародних свят. В Україні це свято офіційно відзначається з 1998 р., адже саме в дітях ми бачимо здійснення своїх мрій і сподівань. Прагнемо, щоб вони росли здоровими та радісними, прославляли свої родини і рідний край.
Для студентів медичного факультету №4 Буковинського державного медичного університету вже стало традицією дарувати дітям радість. Адже, день захисту дітей – це не тільки веселе свято для самих дітей, це і нагадування суспільству про необхідність захищати права малечі, щоб усі діти росли щасливими, навчалися, займалися улюбленою справою і в майбутньому стали хорошими батьками і громадянами своєї країни.

Свято для найменших

У житті будь-якої дитини День Святого Миколая є особливим, адже в цей день кожен малюк очікує на свої подарунки. Для студентів медичного факультету №4 з відділенням молодших медичних та фармацевтичних фахівців уже стало традицією в цей день дарувати дітям радість.