Студенти та викладачі БДМУ передали бійцям АТО одяг та ліки

До Дня Святого Миколая студенти коледжу БДМУ та викладачі кафедри догляду за хворими та вищої медсестринської освіти передали бійцям-учасникам АТО, які нині перебувають на передовій військових дій на Сході України, теплі речі та ліки.

Зокрема, було передано через благодійну організацію «Координаційний штаб Буковина українському війську» близько 100 теплих курток, 150 пар штанів, 200 теплих байок, светрів, а також нижню білизну та одяг для дітей-мешканців Сходу. Для військових госпіталів було передано близько 2000 шприців різної ємкості, спиртові серветки та ін. (Організатор акції - викладач кафедри догляду за хворими та ВМО Віталій Смандич).

Всеукраїнська благодійна акція “Серце до серця”

благодійна акція “Серце до серця”

24 жовтня в Чернівецькій обласній державній адміністрації відбулася прес-конференція, на якій було підведено підсумки VІІ щорічної Всеукраїнської благодійної акції “Серце до серця”. У зібранні також взяли участь студенти Буковинського державного медичного університету на чолі з Василем Мосійчуком, Головою Студентської ради вишу.

Допомога армії

Студенти Буковинського державного медичного університету у вересні провели акцію зі збору коштів для бійців АТО, у результаті якої зібрали 23 200 гривень.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.