Акція до Всесвітнього дня посмішки

З нагоди Всесвітнього дня посмішки студенти стоматологічного факультету Буковинського державного медичного університету під керівництвом асистента кафедри хірургічної та дитячої стоматології Мандзюк Тетяни Богданівни провели акцію приурочену цьому святу.

Адже ні для кого не секрет: «Здорові зуби-сяюча посмішка!». Майбутні лікарі-стоматологи проводили санітарно-просвітницьку роботу серед жителів міста різних вікових груп. Розповідали про правила гігієни ротової порожнини та роздавали пам’ятки.

Всесвітній день психолога

Всесвітній день психолога 23 квітня відзначили студенти спеціальності “Медична психологія” БДМУ. З вітальним словом до студентів та співробітників звернулась проректор з навчально-виховної роботи та гуманітарної освіти, завідувач кафедри психології та соціології доцент Ніна Зорій.

Вшановуючи пам'ять буковинської орлиці

27 листопада 1863 року народилася українська письменниця Ольга Кобилянська. Завдяки новаторству, співзвучності прогресивним тенденціям світової літератури проза Ольги Кобилянської викликає значний інтерес не лише в нашій країні, а й за її межами. Кращі твори письменниці вийшли у перекладах багатьма мовами, піднімаючи міжнародний престиж українського слова.

День відкритих дверей

25 листопада проведено День відкритих дверей для майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків. Від імені ректорату та професорсько-викладацького складу привітав усіх присутніх доцент Ігор Геруш, проректор з науково-педагогічної роботи, який розповів про навчання в Буковинському державному університету, про основні здобутки вишу на сьогодні.

Допомога постраждалим

Шановні співробітники та студенти, з ініціативи Студентської ради у Буковинському державному медичному університеті оголошена гуманітарна акція зі збору медикаментів для надання допомоги постраждалим у силовому протистоянні в центрі Києва. У гуртожитку №2 (читальна зала) та гуртожиток №3 (кімната № 91) працює Пункт прийому медикаментів.