БДМУ бере участь у новому проєкті

БДМУ бере участь у новому проєкті

БДМУ бере участь у новому проєкті, фінансованому європейським інститутом інновацій та технологій (EIT) для розвитку інновацій та підприємництва

БДМУ став партнером одного з 26 консорціумів-переможців, обраних для участі в Ініціативі Європейського Інституту Інновацій та Технологій для закладів вищої освіти (EIT HEI Initiative). Майже 300 закладів вищої освіти та їх партнерів з 38 країн отримають грантову підтримку для зміцнення свого інноваційного та підприємницького потенціалу.

БДМУ доєднався до нового грантового проекту HIVE «Інновації ЗВО для наукомісткого підприємництва» («HEI Innovation for Knowledge Intensive Entrepreneurship») напрямку EIT Здоров’я (EIT Health).

Місія проекту HIVE полягає у збільшенні інноваційного та підприємницького потенціалу партнерів проекту шляхом налагодження зв’язків та обміну найкращими практиками, виявленими на національному та міжнародному рівнях, з метою розширення масштабів комерціалізації та впровадження інституційних змін у вищій освіті за рахунок реалізації спільно розробленого плану дій «Інноваційне бачення» до 2030 року.

В рамках цього проекту ми співпрацюємо з:

Латвійський університет (Латвія) – координатор проекту

Університет Тед (Туреччина)

Чеський університет природничих наук (Чехія)

Університет Коїмбри (Португалія)

Університет прикладних наук Вінер-Нойштадт (Австрія)

Бізнес-школа Essec (Франція)

Ризький університет імені Страдіня (Латвія)

Болгарська торгово-промислова палата and Industry (Болгарія)

Coursera (США)

 

Про Ініціативу EIT HEI (Ініціатива Європейського Інституту Інновацій та Технологій для ЗВО)

Ініціатива EIT HEI є ключовим завданням для Європейського Інституту Інновацій та Технологій (EIT) у рамках його нової стратегії. Ініціатива спрямована на підтримку ЗВО та забезпечення експертними знаннями, коучингом та доступом до найбільшої в Європі інноваційної екосистеми EIT, а також фінансування, що дозволить їм розробляти інноваційні плани дій, що задовільнять потреби окремих ЗВО.

Наразі ця Ініціатива профінансувала майже 50 проектів. Наступний конкурс пропозицій очікується наприкінці 2022 року.

 

Про EIT (Європейський Інститут Інновацій та Технологій)

EIT є органом ЄС і невід’ємною частиною Horizon Europe, Рамкової програми ЄС з досліджень та інновацій. Інститут підтримує динамічні загальноєвропейські партнерства, спільноти знань та інновацій (KIC) серед провідних компаній, дослідницьких лабораторій та університетів.

Інформацію підготувала доцент кафедри фармакології,

фахівець відділу грантової політики Тетяна Щудрова.