24 серпня – День незалежності України Шановні колеги та студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди 24-ї річниці Незалежності України!

24 серпня – День незалежності України  Шановні колеги та студенти! Прийміть щирі вітання з нагоди 24-ї річниці Незалежності України!

Ми пишаємося славетною історією, культурними і духовними традиціями нашого народу, який століттями йшов тернистим шляхом до своєї незалежності. Нам випала доля стати учасниками побудови нової держави. Це велика честь і велика відповідальність перед пам'яттю про наших пращурів, перед прийдешніми поколіннями і власною совістю. Ми прагнемо жити у мирній та процвітаючій державі, що вимагає від нас у цей нелегкий час великих зусиль, бо від кожного з нас залежить, якою бути нашій державі. Лише сумлінна і наполеглива праця є запорукою спільного щасливого майбутнього.

Нехай свято Незалежності укріпить нашу віру, додасть сил та окриляє на нові звершення. Бажаю Вам добра і злагоди, нехай Вас ніколи не полишають натхнення, гармонія, підтримка друзів та порозуміння однодумців.

  З повагою,

  Ректор                                                                                    Тарас Бойчук