XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.
Досягнення наукової школи Буковинського державного медичного університету були представлені 5 стендовими доповідями, зокрема постер на тему: «Modern etiologic features of causative agents of infections of urinary system for teenagers of North Bucovyna» підготовлений та представлений Бельзецькою Мар’яною, студенткою ІVкурсу медичного факультету №1, спеціальність «Лікувальна справа» (науковий керівник – к.мед.н., доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Безрук В.В.).
Українська делегація була представлена науковцями з Києва, Харкова, Вінниці та Чернівців.

Делегація БДМУ на Міжнародному симпозіумі

Делегація БДМУ –  завідувач кафедри судової медицини та медичного правознавства, заслужений лікар України, д.мед.н., проф. Бачинський Віктор Теодосович та к.мед.н., доц. Ванчуляк Олег Ярославович – відвідала Міжнародний симпозіум «Osteuropaverein».

Наукова робота студента БДМУ отримала грант Європейської академії

Упродовж 7-11 червня у м. Копенгаген (Данія) відбувся черговий Конгрес Європейської академії клінічної імунології та алергології (The European Academy of Allergy and Clinical Immunology 2014 Annual Congress). У роботі взяли участь більше 8000 представників із106 країн світу.

Освітній форум в БДМУ зібрав керівників медичних університетів з десяти країн світу

Починаючи з 2004 року в Україні відбувається системна реформа вищої медичної освіти. Посилення інтеграційних процесів сприяє зростанню діалогу між вищими медичними навчальними закладами усього світу, багато країн приєдналися до Болонської конвенції, змінилася організація навчального процесу та підвищилася академічна мобільність.