Шановні випускники Буковинського державного медичного університету!

У 2019 році  університет святкуватиме 75-річчя. У зв’язку з цим  планується проведення різноманітних заходів, в тому числі і презентації художньо-мистецьких робіт випускників БДМУ.

...

XXV Європейська студентська конференція

Упродовж 17-20 вересня у м. Берлін (Німеччина) відбулася ювілейна XXV Європейська студентська конференція (25th EuropeanStudents'Conference).

У роботі взяли участь більше 400 представників із 75 країн світу.
Досягнення наукової школи Буковинського державного медичного університету були представлені 5 стендовими доповідями, зокрема постер на тему: «Modern etiologic features of causative agents of infections of urinary system for teenagers of North Bucovyna» підготовлений та представлений Бельзецькою Мар’яною, студенткою ІVкурсу медичного факультету №1, спеціальність «Лікувальна справа» (науковий керівник – к.мед.н., доцент кафедри педіатрії, неонатології та перинатальної медицини Безрук В.В.).
Українська делегація була представлена науковцями з Києва, Харкова, Вінниці та Чернівців.